گروه طراحی داخلی و معماری نبیکو

درباره ما 

درباره ما
شرکت طراحی و مشاوره نبیکو با همکاری گروهی از متخصصین در رشته‌های معماری، طراحی داخلی، دکوراسیون، طراحی صنعتی و هنرمندان گرافیست و نقاش  در سال 1384 فعالیت طراحی خود را زمینه معماری داخلی شروع کرده است.
پس از 2 سال سابقه‌ی طراحی حرفه‌ای، گروه به عضویت  کارگروه معماری و دکوراسیون داخلی اتحادیه صادرکنندگان مبلمان و همچنین به عنوان یکی از اعضای هیئت داوران در نمایشگاه مدکس و هوفکس در سال های 2008. 2009 انتخاب شد.
ما در طراحی‌ها سعی برشناخت نیاز مشتری و ایجاد فضای با در نظر گرفتن اصول زیبایی شناسی و همچنین کارآمد داشته ایم. آرمان ما، ایجاد سبکی منحصر به فرد و به یاد ماندنی است.
تلاش نبیکو سعی در جمع‌آوری  ایده‌هایی متفاوت‌ در اجرای تمام پروژه‌ها و همچنین ایجاد یک خاطره خوشایند برای همراهانمان از طریق به روز کردن اطلاعات در زمینه فن‌آوری‌ها و مصالح مدرن است.
زمینه‌های اجرایی گروه در بخش‌های اداری، تجاری، ساختمان‌های مسکونی، ویلا میباشد.
به منظور افزایش سطح کیفیت در طول سال‌ها ارائه خدمات، شرکت نبیکو وارد کننده‌ی مبلمان و محصولات و تجهیزات لازم برای پروژه‌ها بر اساس نیاز خاص مشتریان نیز میباشد.
مدیران شرکت نبیکو، امیدوارند که (با همکاری، تلاش و خلاقیت تیم) قادر باشند که شما را با انرژی مثبت و خاطره خوب تحت تأثیر قرار دهند. نبیکو میخواهد که همیشه، به عنوان دوستی که انرژی و شادی در فضا ایجاد می‌کند در یاد مشتریان خود باشد و ما نیز به طراحی ماندگار ایمان داریم.

معماری,طراحی,مشاوره,معماری داخلی,دکوراسیون,اسکیس,