گروه طراحی داخلی و معماری نبیکو

رویدادها 

رویدادهای آتی
آرشیو رویدادها

لیست تمامی رویدادهای سایت

سومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان و صنایع وابسته

سومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان و صنایع وابسته

سومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان و صنایع وابسته به همراه جشنواره برترین های صنعت ساختمان ایران، مورخ ۱۸ الی ۲۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ برگزار می گردد.
ستاد برگزاری سومین نمایشگاه ساختمان و صنایع وابسته (مصلای بزرگ امام خمینی(ره)) در نظر دارد به منظور تقدیر و ارج نهادن به تلاش تولیدکنندگان و فعالان صنعت ساختمان ایران و همچنین ایجاد انگیزه رقابت در مسیر تعالی و تولید نسبت به انتخاب برترین های صنعت ساختمان ایران در کیفیت و خدمات از میان مشارکت کنندگان این دوره از نمایشگاه اقدام نماید.

محورهای نمایشگاه:
تجهیزات و ماشین آلات ساختمانی
مصالح و سنگ‌های ساختمانی
دکوراسیون، معماری، پوشش‌های سقف و دیوار
کاشی، سرامیک، پارکت و پوشش‌های کف
لوازم و تجهیزات برق و روشنایی‌
تأسیسات، لوله، اتصالات و شیر آلات
در و پنجره، یراق
رنگ، چسب، رزین و عایق
آسانسور و بالابر
مشاوران و پیمان کاران، انبوه سازان
رسانه‌های تخصصی
بانک، بیمه، موسسات خدماتی

منبع : conindex

زمان: 1396/02/18 - 1396/01/21

مکان: مصلای بزرگ امام خمینی(ره)


مسابقه خانه جنگلی 2017

مسابقه خانه جنگلی 2017

آیا تا به حال زندگی در جنگل را در ذهنتان تجسم کرده اید؟ در اینجا رقابتی برگزار شده که می توانید به رویاهایتان تحقق ببخشید.
در واقع، هدف این مسابقه پرورش دادن ایده هایمان برای حفظ جنگل و محیط زیست می باشد. ما نمی خواهیم در این جا خانه ای محدود طراحی کنیم؛ بلکه می خواهیم خانه ای همانند پاویلیون در میان چشم انداز جنگل داشته باشیم.
موقعیت طرح باید در جنگل باشد و یا توسط جنگل احاطه شود. همچنین شما می توانید عناصری از جمله: روخانه، دریاچه، سنگ، حیوانات یا هر عنصر دیگر موجود در جنگل را به طرحتان اضافه نمایید.
مدارک لازم جهت ثبت نام:
دیاگرام، چشم انداز، اسکیس، رندر و یا هر شکل دیگری که طرح را توضیح دهد.
جزیئیات لازم برای پروژه
متن توضیحات به زبان انگلیسی و حداکثر با 450 لغت
شیت A1 (عمودی و افقی هردو قابل قبول است) و حجم فایل JPG تا 15 مگابایت
برنامه زمان بندی:
شروع مسابقه: 01/12/2016
شروع ثبت نام: 01/02/2017 – 15/03/2017
آخرین مهلت ثبت نام: 16/03/2017 – 30/03/2017
مشورت هیت داوران: 01/4/2017 – 30/04/2017
اعلام برندگان: 01/05/2017
نکات لازم:
حداکثر تعداد اعضای تیم برای ارسال آثار، 5 نفر می باشد و ذکر اسامی اعضا ضروری است.
امکان تصحیح و به روز رسانی اطلاعات، پس از ارسال آثار ممکن نخواهد بود.
جایزه:
نفر اول: 500دلار+ گواهی نامه
نفر دوم: 200 دلار+ گواهی نامه
نفر سوم: 100 دلار+ گواهی نامه
10 نفر بعدی نیز در سایت معرفی می شوند.
اطلاعات بیشتر و ثبت نام
http://nobico.ir
منبع: archdaily
 

زمان: 1395/10/13 - 1395/11/26


چهارمین کنگره بین المللی عمران، معماری و شهرسازی

چهارمین کنگره بین المللی عمران، معماری و شهرسازی

معرفی کنگره:
اندیشه در باب الگوهای توسعه شهری مستلزم تقید توسعه دریک محدوده کالبدی به نام" شهر" است که جنبه ای از فرایند توسعه را دربرمی گیردکه با التفات بر متغیرهای مرتبط با زندگی شهری شکل می گیرد. انسان ازآغازخلقت همواره به دنبال سرپناه بوده که به تدریج با ایجادتمدن بشری مساله ایجاد راه وگذرهای مواصلاتی پیش آمد است. پس از آنکه انسان مراحل اولیه تنازع بقا را پشت سر گذاشت و وابستگی او به طبیعت به طور نسبی کاهش پیدا کرد با افزایش ارتباطات اجتماعی بین انسان ها و ویژگی های جوامع شهری امروز سبب ناپایداری میان او ، محیط طبیعی و مصنوع شده و جامعه مدنی امروز را با مشکلاتی چون زیست محیطی، اجتماعی، فرهنگی، مدیریتی، اقتصادی و کالبدی مواجه کرده است. رویکردهای نوین عمران، معماری و شهرسازی را می توان تأکیدی برکاربست رویکردهای نوین به انسان ، معمار و شهرسازی دانست که اصالتهایی همچون اجتماع در مقابل فرد،اخلاق در مقابل منافع وکیفیت در مقابل کمیت از پارادایم های مشترک آن به حساب می آیند. با رشد فزاینده بشر وایجاد تحول های ساختاری درنوع زندگی، سازوکارها تغییریافته تا آنجا که امروزه دیده می شود انسان به معماری چیره دست درشکل دهی فضاهای پیرامون خود تبدیل گردیده است. شهر پایدار برآمده از فرآیند توسعه ای است که ذهنیت و امکان ارتقای همیشگی سلامت اجتماعی ، اقتصادی بوم شناسانه شهر و منطقه را فراهم کرده و این ذهنیت و امکان را به عینیت و اقدام مبدل ساخته است. موضوع عمران ، معماری و توسعه شهری از جمله مباحث مهم در عصر حاضر است لذا در راستای تحقق توسعه پایدار شهری می بایست شرایطی فراهم شود تا امکان بسترسازی در زمینه مباحث عمران و معماری نیز فراهم گردد. عمران و توسعه امریست اجتناب ناپذیر و نمی توان از آن دوری جست.بر اساس آمار منتشر شده از سوی مرکز آمار ایران، جمعیت شهری ایران در طول 90 سال گذشته حدود 26 برابر افزایش یافته در حالیکه جمعیت روستایی رشدی 3 برابر داشته است. آنچه مسلم است حرکت به سوی توسعه وآبادانی زمانی محقق خواهد شدکه زیرساخت های علمی وعملی موجودباشد، دانشگاه ها ، سازمان های مهندسی وسایردستگاه های اجرایی ضامن ومجری ایجاد این زیرساخت ها می باشند.
از این رو دبیرخانه کنگره بین المللی عمران ، معماری و توسعه شهری  با توجه به برگزاری موفق دوره های قبلی کنگره در دانشگاه هنر اسلامی تبریز و دانشگاه شهید بهشتی تهران و بازتاب بسیار گسترده آنها در نظر دارد با بهره گیری از تجارب گذشته ، اساتید بزرگوار دانشگاه های معتبر ایران و جهان و نهادهای علمی پژوهشی چهارمین کنگره بین المللی عمران ، معماری و توسعه شهری را در دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار نماید. این کنگره به دنبال آن است که با گردهم آوردن صاحب نظران، اندیشمندان، دانشگاهیان، سیاستگذاران و مدیران، سازمانهای ذی ربط و علاقه مند، مهندسین مشاور و متخصصان و علاقه مندان موضوع عمران، معماری و توسعه پایدار شهری ، به تبیین مفاهیم و اهداف آن بپردازد .و فرصتی مناسب برای تبادل  اطلاعات و ارائه ی یافته های پژوهشی نوین در زمینه ی  عمران، سازه ، معماری و توسعه شهری باشد . این کنگره باشعار "توسعه شهری راهی به  سوی توسعه آینده" فرصتی برای گردهمایی صاحبنظران،متخصصان واندیشمندان درحوزه معماری، سازه وتوسعه شهری است. برگزاری این کنگره امکان تبادل نظر و ایجاد ارتباط علمی با دانشگاه ها ومراکزتخصصی کشور و جهان درزمینه مفاهیم مشترک معماری، سازه، مدیریت شهری، فنآوری های نوین، تاثیرسازه درشکل گیری معماری وسایرموضوعات مرتبط با محورهای کنگره را فراهم می سازد. بر این اساس، دبیرخانه چهارمین کنگره بین المللی عمران ، معماری و توسعه شهری با افتخار از تمامی متخصصان، کارشناسان، دانشجویان، پژوهشگران و دانشمندان مراکز علمی ، تحقیقاتی و صنعتی دعوت می نماید با شرکت در برنامه های متنوع این کنگره در این رویداد مهم بین المللی مشارکت نموده وبا ارائه آخرین دستاوردهای علمی و اجرایی خود، زمینه دستیابی به اهداف فوق را فراهم سازند.

محورهای کنگره:
1- مهندسی عمران و توسعه پایدار
2-مهندسی سازه ، زلزله و بهسازی لرزه ای
3-مهندسی معماری و توسعه پایدار
4- برنامه ریزی ، مدیریت و طراحی شهری
5- مهندسی ترافیک ، حمل و نقل و زیرساخت های شهری
6- مهندسی محیط زیست و محیط زیست شهری
7- مهندسی شهرسازی وتوسعه شهری پایدار
8- منظر شهری پایدار و توسعه
9- مرمت بافت ها و آثار تاریخی
10- فرهنگ ، جامعه شناسی و روانشناسی شهری
11-مدیریت ریسک و بحران و راه کار های ایجاد مدیریت جامع بحران
12- مدیریت جهانگردی و توسعه پایدار شهری
13-مدیریت ، اقتصاد و کارآفرینی در پروژه

منبع: 4icsau.ir


منبع: 4icsau.ir
 

زمان: 1395/10/07 - 1395/10/09

مکان: تهران


فراخوان شانزدهمین دوره «جایزه معمار» ؛ ۹۵

فراخوان شانزدهمین دوره «جایزه معمار» ؛ ۹۵

مجله معمار، برگزارکننده جایزه سالا‌نه معمار با هدف اشاعه اندیشه و هنر معماری، شهرسازى و ساخت و صنعت در سال ۱۳۷۶ تأسیس شد. مجله معمار از سال ۱۳۸۰ جایزه معمار را به صورت سالیانه برگزار کرده است. جایزه‌ی معمار هر ساله به برترین طراحان معماری ساختمان‌های کشور به لحاظ خلاقیت و نحوه‌ی به کارگیری فضا در خدمت کاربری تعلق می‌گیرد. جایزه معمار امسال شانزدهمین دوره خود را به عنوان یکی از رویدادهای بزرگ‌ معماری ایران تجربه می‌کند.
تمام پروژه‌های ساخته شده پس از انقلاب در چهار گروه عمومی، بازسازی، مسکونی تک‌واحدی و مسکونی آپارتمانی در ایران که در دوره‌های قبل جایزه معمار شرکت نکرده‌اند، مجاز به شرکت در رقابت سال جاری هستند و در چهار گروه جداگانه مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. پروژه‌های معماری داخلی، اگر دخل و تصرف در اجزای ثابت فضای آنها صورت گرفته باشد، امکان شرکت در گروه بازسازی را خواهند داشت. اما پروژه‌های مرمتی مجاز به شرکت در رقابت نیستند.
معیارهای داوری:
معیارهای عمومی زیر در داوری تمامی پروژه‌ها مدنظر قرار خواهند گرفت:
خلاقیت و نوآوری در طراحی و نوآوری در کاربرد مصالح و فناوری ساختمان
مواجهه خلاقانه با مشکلات خاص پروژه از جمله: محدودیت‌های اقتصادی، شرایط خاص سایت از نظر ابعاد و اندازه‌ها،‌ ضوابط و رویه‌های قانونی (به‌ویژه در شهرها)، دشواری‌های فنی و
دقت و نوآوری در طراحی جزئیات
توجه به محیط پیرامونی و شرایط اقلیمی،‌ ارزش‌های زیست‌محیطی و تعهدات اجتماعی
بدیهی است که قضاوت نهایی در مورد هر پروژه نه از طریق مشخص کردن امتیاز آن در هر کدام از موارد فوق و معدل‌گیری از امتیازات، که با قضاوت درباره تمامیت آن صورت خواهد گرفت.
نحوه شرکت در جایزه معمار:
۱- در مرحله‌ نخست همه ‌شرکت‌کنندگان می‌بایست مدارک خود را پرینت‌شده در صفحات A3 در موعدهای مقرر (شنبه ۶ شهریور برای طرح‌‌های مسکونی، یکشنبه ۷ شهریور برای طرح‌‌های بازسازی، دوشنبه ۸ شهریور برای طرح‌‌های عمومی) به آدرس مجله ارسال نمایند.
مدارک لازم عبارت‌اند از:
الف‌ـ شرح پروژه در حداقل دو صفحه  A4 با حروفی که به‌راحتی قابل خواندن باشند شامل موارد زیر:
کاربری بنا با ذکر جزئیات        • سازه و تأسیسات بنا به‌طور کلی
سطوح زیربنا و زمین پروژه        • ایده طراحی
سال شروع و خاتمه‌ اجرا        • نوآوری‌ها و مزایای پروژه
نشانی دقیق بنا
طراحان پروژه‌های بازسازی باید توضیحات اضافی در موارد زیر ارائه دهند:
کاربری قبلی و فعلی بنا        • محدوده مداخلات
وضعیت بنا قبل از بازسازی        • مهم‌ترین ارزش‌های بنای موجود
سازه و تأسیسات اولیه ‌بنا
ب‌ـ تصاویر و نقشه‌ها برای هر چهار گروه
پلان نشان‌دهنده موقعیت بنا در محیط اطراف
پلان طبقات اصلی
مقاطع و نماهای اصلی
تصاویر نشان‌دهنده ساختمان در محیط اطراف، داخلی و خارجی ساختمان و جزئیات مهم
هرگونه تصویر، طرح یا نموداری که درک پروژه را تسهیل کند.
پروژه‌های بازسازی می‌بایست تصاویر وضعیت بنا را قبل و بعد از مداخله نشان دهند.
ج- یک صفحه A4 به‌صورت جداگانه حاوی اطلاعات زیر:
مشخصات کارفرما و بهره‌برداران
محل پروژه با کروکی و نشانی دقیق
•  تیم طراحی معماری، سازه، تأسیسات و… و همچنین مجریان اصلی پروژه
۲- در مرحله نخست هیئت داوران در روزهای ۱۳ و ۱۴ شهریور مدارک رسیده را بررسی و مواردی را که از نظر آنها در مرحله نخست حذف می‌شود مشخص می‌کنند.
۳- همه طراحانی که به مرحله نیمه‌نهایی راه یافته‌اند، می‌بایست مدارک پروژه خود را مطابق جدول زمانی:‌ طرح‌های مسکونی در روز شنبه ۳ مهر، طرح‌های بازسازی در روز یکشنبه ۴ مهر، طرح‌های عمومی در روز دوشنبه ۵ مهر، به آدرس مجله تحویل دهند.
همه نقشه‌ها، عکس‌ها و توضیحات می‌بایست روی فوم (foamboard) به ابعاد ۵۰×۷۰ سانتی‌متر (حداکثر ۶ صفحه) چسبانده شوند (حتماً از صفحات چوبی سنگین استفاده نشود).
روی هیچ‌کدام از مدارک مسابقه نام طراح ذکر نشود. نام پروژه، نام طراح، نشانی، شماره تلفن و دورنگار روی پاکت نوشته شود.
• CD
حاوی تصاویر و نقشه‌های ۳۰۰ DPI با فرمت JPEG یا TIF‌. از این تصاویر برای تهیه فیلم فینالیست‌ها و برندگان استفاده می‌شود.
پروژه‌های متعدد متعلق به یک معمار (مشاور) در پاکت‌های جداگانه ارسال شود.
مدارک ارسالی به شرکت‌کنندگان بازگردانده نمی‌شود.
داوری:
روش داوری همچون سال‌های گذشته شامل چند مرحله حذف و انتخاب برای گزینش پروژه‌های نیمه‌نهایی، نهایی و برندگان در هر چهار گروه خواهد بود.
داوران:
ایرج کلا‌نتری طالقانی
فرانسیسکو مانگادو
نگار حکیم
سام طهرانچی
علیرضا تغابنی
جوایز:
مبلغ کل جوایز ۶۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال است که بنا به صلاحدید داوران بین برندگان چهار گروه تقسیم خواهد شد. شرکت سوپرپایپ اینترناشنال مبلغ جوایز را می‌پردازد.
تاریخ های مهم:
زمان مهلت ارسال آثار: (در مرحله نخست(
طرح‌‌های مسکونی: شنبه ۶ شهریور ۹۵
طرح‌‌های بازسازی: یکشنبه ۷ شهریور ۹۵
طرح‌‌های عمومی: دوشنبه ۸ شهریور ۹۵
زمان مهلت ارسال آثار: (در مرحله نیمه نهایی)
طرح‌های مسکونی: شنبه ۳ مهر ۹۵
طرح‌های بازسازی: یکشنبه ۴ مهر ۹۵
طرح‌های عمومی: دوشنبه ۵ مهر ۹۵
اعلام نتایج داوری و اعطای جوایز:
داوری پروژه‌های مرحله نخست: ۱۳ و ۱۴ شهریور ماه ۹۵
داوری پروژه‌های راه‌یافته به مرحله نیمه‌نهایی: ۱۰ و ۱۱ مهرماه ۹۵
مراسم اهداء جوایز برندگان این دوره: ۱۵ مهرماه ۹۵ (محل برگزاری آن متعاقباً اعلام خواهد شد.)
فقط پروژه‌های راه‌یافته به مرحله‌ نیمه‌نهایی،‌ نهایی و برندگان در شماره ویژه جایزه معمار (دی ماه ۱۳۹۵) چاپ خواهند شد.
دبیرخانه:
خیابان شریعتی، پایین‌تر از میرداماد، نرسیده به بزرگراه همت، کوچه‌ دیباج، پلاک ۶، واحد ۶
تلفن‌ و فکس:‌ ۲-۲۶۴۰۰۹۸۰
علاقمندان برای اطلاعات بیشتر درباره جایزه‌ معمار می‌توانند با دفتر مجله یا نشانی
info@memarmagazine.com تماس بگیرند.
سایت مرتبط: www.memarmagazine.com
پوستر مسابقه

منبع :  www.MemarNews.com

 

زمان: 1395/06/06


شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران-مرداد 95

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران-مرداد 95

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در این نمایشگاه بیش از800 شرکت داخلی و300 شرکت خارجی از23 کشور مختلف حضور دارند. شرکت کنندگان در این نمایشگاه قرار است آخرین دستاوردهای خود را در بیش از 100 رشته مرتبط با صنعت ساختمان به نمایش بگذارند. همچنین، برگزاری سه همایش بزرگ ویژه صنعت ساختمان درحاشیه این نمایشگاه ازبرنامه های ویژه امسال می باشد. در واقع، برپایی شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان با هدف شناساندن توانمندی های کشور در این عرصه، استفاده از فناوری های نوین کشورها و تامین مواد اولیه مورد نیاز داخل و همچنین انتقال فناوری ها و تجهیزات داخلی به کشورهایی که از محصولات ایرانی استفاده می کنند، در دستور کار قرار گرفته است.

به اعتقاد بسیاری از اقتصاددانان، عمده رکود اقتصادی کشورها مربوط به بخش ساختمان است و رونق در این بخش به دلیل فرصت های متعدد شغلی مرتبط، می تواند به شکوفایی اقتصاد بیانجامد.

 

قابل ذکر است که، نمایشگاه امسال با استقبال بیشتری نسبت به سال گذشته همراه بوده است چرا که، سال گذشته فضای در اختیار خارجی ها چهار هزار و 300 مترمربع بود و امسال با افزایش بیش از 50 درصدی به 6 هزار و 500 مترمربع افزایش یافته است.

iranconfair

زمان: 1395/05/22 - 1395/05/25

مکان: نمایشگاه بین المللی تهران


بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل براساس مجوز رسمی سازمان توسعه تجارت ایران و با هدایت اتحادیه تولید کنندگان و صادر کنندگان مبلمان ایران و نظارت شورای ملی مبلمان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود.
 تاریخ شروع : چهارشنبه 13 / 05 / 1395 ( 03 / 08 / 2016)
 برگزار کننده : شرکت پیشگامان صنعت مبلمان پرشیا
  نوع نمایشگاه : بین المللی
  محل برگزاری :  نمایشگاه بین‌المللی تهران
  وب سایت : www.persiafipco.com


منبع: rokhdadnama

زمان: 1395/05/13 - 1395/05/16

مکان: نمایشگاه بین المللی


کنفرانس بین المللی عمران، معماری و منظر شهری،استانبول

کنفرانس بین المللی عمران، معماری و منظر شهری،استانبول

مهلت ارسال مقالات (چکیده و اصل) : ۳۰ فروردین ماه ۱۳۹۵
اعلام نتایج داوری مقالات: ۲۰ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵
مهلت ثبت نام در کنفرانس: ١۰ خرداد ماه ۱۳۹۵
برگزاری ٧ مرداد ماه ۱۳۹۵
محورهای اصلی کنفرانس:
-
مهندسی عمران و توسعه پایدار
-مهندسی سازه ، زلزله و بهسازی لرزه ای
-مهندسی معماری و توسعه پایدار
- مهندسی ترافیک ، حمل و نقل و زیرساخت های شهری
- برنامه ریزی ، مدیریت و طراحی شهری
- مهندسی شهرسازی وتوسعه شهری پایدار
- مهندسی محیط زیست و محیط زیست شهری
- منظر شهری پایدار و توسعه
- فرهنگ ، جامعه شناسی و روانشناسی شهری
- مرمت بافت ها و آثار تاریخی 
-
مدیریت ریسک و بحران و راه کار های ایجاد مدیریت جامع بحران

مزایای شرکت و خدمات اختصاصی کنفرانس:
• حضور و تعامل سازنده اساتید دانشگاه های معتبر جهان از جمله ترکیه ، ایتالیا و ....
• امکان بهره مندی از بورسیه های تحصیلی دانشگاه های معتبر ترکیه
• چاپ رایگان تمامی مقالات برگزیده کنفرانس بدون نیاز به داوری مجدد در ژورنال ها و مجلات معتبر علمی، پژوهشی، تخصصی، ISC وISI پشتیبان کنفرانس. 
•سخنرانی های کلیدی و نشست های علمی
•سخنرانی صاحب نظران و اساتید برجسته داخلی و خارجی و برگزاری پانل های تخصصی
•چاپ تمامی مقالات پذیرفته شده در کتاب مجموعه جکیده مقالات کنفرانس و همچنین درج کامل مقالات در لوح فشرده کنفرانس با قابلیت جستجوی حرفه ای.
• امکان شرکت در کنفرانس به دو حالت حضوری یا غیر حضوری 
•ارائه گواهینامه بین المللی آموزشی ١٦ ساعته برای کلیه شرکت کنندگان (دارای امتیاز برای کلیه شرکت کنندگان)
•نمایه سازی و انتشار مقالات در نهاد های معتبر کشور ترکیه ، کتاب و لوح فشرده مجموعه مقالات کنفرانس ، سیویلیکا ، کنسرسیوم محتوای ملی، SID و نهادهای بین المللی معتبر.
•صدور گواهینامه بین المللی معتبر کنفرانس از آکادمی های معتبر جهان 
•اهداء گواهینامه های بین المللی کنفرانس به زبان فارسی و انگلیسی 
•ارائه گواهینامه بین المللی پذیرش ، چاپ و ارائه مقاله برای مقاله دهندگان
•ارائه گواهینامه بین المللی حضور و ارائه مقاله برای مقاله دهندگان و شرکت کنندگان بدون مقاله
•اهداء بسته آموزشی کنفرانس 
•ارائه مقالات برتر پذیرفته شده (شفاهی و پوستر)
•نمایشگاه تخصصی جانبی برای معرفی شرکت ها و کسب و کارهای مرتبط و معرفی محصولات و خدمات
•کارگاه های آموزشی تخصصی
• اهداء تندیس و لوح تقدیر کنفرانس 
• ارائه لوح تقدیر و جوایز نفیس به آثار برتر

دبیر خانه استانبول 
آدرس : استانبول، بیازیت، فاتیح 34452
ایمیل : info@iccacs.com
دبیرخانه ایران 
آدرس : تبریز،خیابان امام خمینی، خیابان شهید رضانژاد، جنب اورژانس تبریز، ساختمان مهندسان
تلفن : 33357731 41 98+
ایمیل : info@iccacs.com
زمان تماس : شنبه تا چهار شنبه از ساعت 10 صبح الی 14 بعد از ظهر


منبع: www.iccacs.com
 

زمان: 1395/05/07

مکان: ترکیه - استانبول


مسابقه پویایی و عکس العمل در معماری

مسابقه پویایی و عکس العمل در معماری

گروه معماری Laka، از طراحان و معماران سراسر جهان دعوت می کند تا در رقابت "عکس العمل" در معماری شرکت کنند. این بدان معنا است که طراحی باید به صورت پویا و مطابق با نیازهای فعلی و شرایط محیطی تغییر پیدا کند. این شرایط اغلب در معماری غیر قابل پیش بینی هستند و معمار باید بتواند محرک های محیطی را شناسایی و راه حلی برای آن در نظر بگیرد. موضوع مسابقه یک پروژه مفهومی است و کاملا با فعالیت های اجتماعی و خطرات زیست محیطی و طبیعی در ارتباط می باشد. راه حل های پیشنهادی باید تفسیر ایدئولوژیک از راه حل های مدرن با استفاده از تکنولوژی روز باشند و با تجزیه و تحلیل کامل مسئله صورت بگیرند.

هیات داوران:
هیات داوران:
1- Qun Dang (معمار و هیات مدیره گروه طراحی MAAD)
2- Ana Maria Gutierrez (از بنیانگزاران شرکت Organizmo)
3- Nathalie de Vries (از اعضای گروه MVRDV)
Peter Kuczia
4- Julien De Smedt
5- Arturo Vittori
6- Peter Kuczia
7- Tobias Wallisser

جوایز:
نفر اول: 3.000 دلار آمریکا
نفر دوم: 1.500 دلار امریکا
نفر سوم: 500 دلار آمریکا

مهلت نهایی ثبت نام و ارسال آثار: 11 آبان 95

اطلاعات بیشتر و ثبت نام

منبع: bustler
 

زمان: 1395/02/12


دومین نمایشگاه ساختمان و صنایع وابسته اردیبهشت 95

دومین نمایشگاه ساختمان و صنایع وابسته اردیبهشت 95

دومین نمایشگاه ساختمان و صنایع وابسته از فردا آغاز به کار خواهد کرد و تا یک شنبه مورخ 5 اردیبهشت در مصلی تهران، ادامه خواهد داشت.


محورهای حضور در نمایشگاه:
- تجهیزات و ماشین آلات ساختمانی
- مصالح و سنگ‌های ساختمانی
- دکوراسیون، معماری، پوشش‌های سقف و دیوار
- کاشی، سرامیک، پارکت و پوشش‌های کف
- لوازم و تجهیزات برق و روشنایی‌
- تأسیسات، لوله، اتصالات و شیر آلات
- در و پنجره، یراق
- رنگ، چسب، رزین و عایق
- آسانسور و بالابر
- مشاوران و پیمان کاران، انبوه سازان
- رسانه‌های تخصصی
- بانک، بیمه، موسسات خدماتی

اهداف برگزاری نمایشگاه ساختمان و صنایع وابسته:
- بسترسازی جهت تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در صنعت ساختمان
- برگزاری نمایشگاهی متفاوت مطابق با نیاز مشارکت کنندگان و مخاطبان صنعت ساختمان
- حرکت در مسیر توسعه اقتصادی صنعت ساختمان از طریق رونق بخشی، پویایی و خروج از رکود
- معرفی‌ آخرین توانمندی‌ها و فناوری‌ها در عرصه صنعت ساختمان و صنایع وابسته
- ایجاد فرصت مناسب برای تولید کنندگان و ارائه دهندگان خدمات جهت ارتباط با مخاطبان
- بستر سازی جهت تبادل تجربیات و تعامل اطلاعات میان مشارکت کنندگان و ایجاد رقابت سالم
- در بر گیری و تنوع کالایی بالا در این نمایشگاه از تولید کلان تا خدمات ریز در یک مکان
- ارائه خدمات استثنایی برای مشارکت کنندگان جهت تعامل با متقاضیان از طریق تهاتر
- برگزاری نمایشگاهی هدفمند با شرایط حضور نسبتا یکسان از لحاظ جانمایی برای تمامی‌ مشارکت کنندگان
- تأمین رضایت مشارکت کنندگان از طریقه تأمین مخاطبین متخصص و مخاطبین عام با تبلیغات هدفمند

منبع :
www.conindex.ir

زمان: 1395/02/02 - 1395/02/05

مکان: تهران - مصلای اصلی امام خمینی


مسابقه ی معماری بین المللی: طراحی خانه ای با فرم آزاد

مسابقه ی معماری بین المللی: طراحی خانه ای با فرم آزاد

آخرین مهلت ثبت نام مسابقه ی طراحی خانه ای با فرم آزاد: 4 مارچ 2016 ( 14 اسفند )
آخرین مهلت ثبت نام مسابقه ی طراحی خانه ای با فرم آزاد: 15 مارچ ( 25 اسفند )
بخش معماری و تکنولوژی از طراحان، معماران، مهندسان و هنرمندان سراسر دنیا دعوت می کند تا در مسابقه ی طراحی خانه ای با فرم آزاد شرکت کنند. هدف از این مسابقه، تحقیق درباره ی تکنولوژی پرینت سه بعدی، در جهت بهبود بخشیدن به ساختمان سازی و حفظ محیط ریست، می باشد.

شرکت کنندگان باید خانه ای برای یک خانواده طراحی کنند و باید در طراحی آن به مباحثی مانند زیبایی های مرسوم، ارگونومی، ساختار و سازه و سیستم های ساختمانی، توجه داشته باشند.

این ساختمان باید ساکنین را در برابر طبیعت حفظ کند. پروپوزال شرکت کنندگان باید دارای دیتیل های اجرایی دیوار های خارجی و سقف ساختمان، دیتیل های کانسپتچوال از طراحی نما و سازه و بازشو های ساختمان، باشد. فونداسیون خانه ی شما میتواند قطعه های آماده ای باشد که در محل نصب می شوند.

برای داخل ساختمان، طراحی داخلی آشپزخانه با یک سینک، فضای کارکردن و جایی برای تعبیه لوازم، انجام شود. علاوه بر آن طراحی داخلی سرویس بهداشتی با قسمت دستشویی، وان، دوش، طراحی داخلی نشیمن و طراحی داخلی یکی از اتاق خواب ها، لازم است.

از لحاظ تکنولوژی به سیستم های برق، نورپردازی، لوله کشی و مکانیکی ساختمان، توجه شود.

طراحی خانه ی شما محدود به یک طبقه با مساحت بین 183 تا 244 متر مربع ( 600 تا 800 فوت مربع ) می باشد.

جایزه ی نفر اول: 8000 دلار و ساخت طرح
جایزه برنده از لحاظ بصری: 1000 دلار
جایزه برنده از دید مردم: 1000 دلار

ثبت نام در مسابقه رایگان می باشد.
سایت ثبت نام http://www.branch.technology/competitionمنبع: bustler
 

 

زمان: 1394/12/14


  ۱   ۲  

معماری,طراحی,مشاوره,معماری داخلی,دکوراسیون,اسکیس,