گروه طراحی داخلی و معماری نبیکو

تازه های معماری › طراحی  

طراحی داخلی دفتر خدماتی مرسدس بنز

۱۳۹۵/۱۲/۷
دفتر جدید خدمات تکنولوژی مرسدس بنز در استانبول ترکیه، توسط گروه معمارانBoytorun طراحی شده که فضای کار انعطاف پذیری را فراهم آورده اند. این دفتر اداری با مساحت 5.900 مترمربع با 4 طبقه برای 360 کارمند درنظر گرفته شده است.
هدف طراحان در این پروژه ایجاد فضای کار جذاب و منحصر به فرد و افزایش همکاری و بهره وری بالاتر بوده است و از جمله ویژگی های مهم آن انعطاف پذیری، تحرک و سازگاری در فضای داخلی می باشد. همچنین به گونه ای از نظر اجتماعی جذاب است که تعامل بین کارکنان را افزایش می دهد و آنها را تشویق به فعالیت های بیشتری می کند. در ادامه می توان به اتاق جلسه و گردهمایی اشاره نمود؛ چرا که نقطه قوت فضا به شمار می رود و با پارتیشن شیشه ای در مرکز دفتر خودنمایی می کند.
از دیگر امکانات ساختمان وجود کافه تریا همراه با بام سبز در طبقه بالا با مساحت 2500 مترمربع می باشد که پذیرای کارکنان و ارباب رجویان در اوقات فراغت و استراحت می باشد

منبع: Archilover
Mercedes-Benz-Turk-IT-Service-Center (2) Mercedes-Benz-Turk-IT-Service-Center (3) Mercedes-Benz-Turk-IT-Service-Center (4) Mercedes-Benz-Turk-IT-Service-Center (5) Mercedes-Benz-Turk-IT-Service-Center (6) Mercedes-Benz-Turk-IT-Service-Center (7) Mercedes-Benz-Turk-IT-Service-Center (8) Mercedes-Benz-Turk-IT-Service-Center (9) Mercedes-Benz-Turk-IT-Service-Center (10) Mercedes-Benz-Turk-IT-Service-Center (11) Mercedes-Benz-Turk-IT-Service-Center (12)
ثبت دیدگاه
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.
نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

بازگشت به طراحی

معماری,طراحی,مشاوره,معماری داخلی,دکوراسیون,اسکیس,